יום רביעי, 28 בנובמבר 2012

כל מה שמחמם בחורף


החורף של 2012 תפס חלק גדול מאיתנו לא מוכנים, בסוף אוקטובר עוד דיברו על טמפרטורות חמות לעונה, אבל חודש נובמבר הביא איתו ירידה חדה בטמפרטורות , ותוך שנייה מצאנו את עצמנו שולפים את כל הבגדים מהבוידעם.

ולפעמיים זה מבאס ללבוש בדיוק את אותם בגדים משנה שעברה, ומעניין לדעת מה מציג לנו החורף הנוכחי בגזרת המעילים , הצעיפים ושאר הבגדים והאקססוריז המחממים.

צעיפים - מותג האופנה סטוזי מציג צעיפים עשויים מאקרילן. למי שלא יודע ,אקרילן הוא חומר דמוי צמר שהיתרון הגדול שלו שהוא לא גורם לפריחות ורגישות בעור, כך שניתן ללבוש אותו ללא חשש והוא גם מחמם מאוד (בדרך כלל משמש למילוי).

מגפונים - המגפונים של החורף הזה ממש לא נשארים בצבעי החום חאקי , ואפשר למצוא גם מגפונים בצבעים יותר מגוונים כמו כחול. הצבעים האלו הם פשרה טובה בין הצבעים המשעממים שכולם מכירים ובין הצבעים הקיצונים כמו אדום או ירוק שרק אמיצות במיוחד תעזנה ללבוש :-).

מעילים וג'קטים - בתחום הזה אולי קצת יותר קשה לחדש, אבל המגמה של חזרה לאופנה הצבאית תהיה נוכחת גם השנה. חברת סטוזי למשל , מציעה ג'קטים לעונות המעבר שנראים כמו ביגוד צבאי עם כפתורים בוהקים וצבע אחיד.

סוודרים - הסוודרים של החורף הזה יהיו ללא ספק קלילים יותר ועם כפתורים, כך שיהיה אפשר ללבוש אותם גם חצי פתוחים, למי שלא רוצה להרגיש חנוק או חנוקה. יש גם סוודרים שמשאירים מקום לבגד תחתון ויש להם גזרה "רופפת" יותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה